+90 536 681 72 41 - +90 542 551 53 28 Tekstilkent Mahallesi Demokrasi Bulvarı 47021 Nolu Sokak no:11 Şahinbey/Gaziantep/TÜRKİYE

Türkiye’nin Okul Kıyafetçisi!

Gümüşler ailesi 1997 yılından beri, okul kıyafeti alanında hizmet vermektedir. Sektörde varlığını her geçen gün sağlamlaştıran Gümüşler Tekstil, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Çocuklarımızın sürekli kullandığı okul kıyafetleri, kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan, ve onları rahat ettirecek kesim ve dikimle hazırlanmalıdır. İşimizin önemini biliyor, en kaliteli ürünleri, mükemmel işçilik ve teknolojiyle birleştirerek okul kıyafeti alanında çıtayı yükseltiyoruz.

Okul öncesinden başlayarak, tüm öğretim hayatı boyunca çocuklarımıza eşlik ediyor ve lise dönemine kadar bütün bedenlerde üretim yapıyoruz. Okul kıyafetinde önce sağlık sonra estetik özelliklerini biraraya getiriyor ve sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz.

okllll
gkurumsall

Tasarım Departmanımız ile; Sektördeki trendleri yakından takip ediyoruz Koleksiyonlarımızı oluştururken çocukların severek giyecekleri tasarımlar yapmaya çalışıyoruz Firmanızı analiz ederek, Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde çalışıyoruz Tasarımlarımızı öncelikle dijital ortamda beğenilerinize sunuyor, sonrasında numune çalışması yaparak süprizlere yer vermiyoruz

Sipariş sürecinizi en iyi şekilde üretiyor, teslimat sonrasında iletişim halinde kalarak, stok kontrolü sağlıyor ve biten ürünlerinizi en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Kurumunuz için kurumsal çözümler üreterek firmanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz.

TÜRKİYE’NİN OKUL KIYAFETÇİSİ!